Ведуча проекту «Ревізор: Магазини» стала героїнею розіграшу в другому сезоні шоу «Зірки під гіпнозом»
Після зйомки сюжету Наталя Кудряшова зізналася: Володимир Єфімов зіпсував їй побачення, заплановане на вечір. А все тому, що навіяв, що вона їсть, нібито, інжир, який за фактом виявився звичайною ріпчастою цибулею. Зрозуміло, ні про яку романтику вже не йшлося.
Було це в міні-маркеті, де Наталя проводила «гіпноревізію». Насправді, вирушала вона на звичайну, але втрутився гіпнотизер Володимир Єфімов. Вся подальша перевірка магазину проходила за його установками.
– Звісно, я попередньо сама погодилася стати героїнею розіграшу, хоч і не знала, коли це трапиться, – згадує Наталя. – І, якщо чесно, зовсім не боялася гіпнозу. Чого мені боятися, якщо за час перевірок у «Ревізор: Магазини» мене вже і проклинали, і навіть били? Тож я просто довірилася професіоналам.
Поруч із Наталією перебувала її колега, шеф-редактор Анна Жижа, яка знала про те, що ведуча під гіпнозом.
– Та я ніяк не могла впоратися зі своєю найбільшою проблемою – «вимкнути» у собі шеф-редактора, – згадує Анна. – Мені постійно хотілося її поправити, повернути в реальність, хоч я і розуміла: мене вона не слухатиме, лише гіпнотизера. Щоправда, в момент, коли вона почала їсти цибулю, думаючи, що це інжир, мені захотілося зупинити все і врятувати її (сміється).
До слова, Володимир Єфімов, який гіпнотизує гостей проекту от уже два сезони, зізнався: Наталя Кудряшова входить у ТОП-5 найбільш гіпнабельних зірок за всю історію існування проекту.
Чим же закінчилася гіпноревізія Наталії та Володимира, дивіться вже сьогодні о 19:00 на Новому каналі!